fbpx


Jeżeli lubicie latynoskie dźwięki, nie może umknąć waszej uwadze najnowszy kawałek Sofii Reyes, która razem z Ritą Orą i Anittą stworzyła… „kobiecy hymn”.

„R.I.P.” to mieszanka narodowości śpiewana w trzech językach, hiszpańskim, angielskim oraz portugalskim, dopełniona niezwykle kolorowym i tanecznym teledyskiem. Najważniejszy jest jednak przekaz utworu, w którym artystki stawiają na odrzucenie wszelkich bzdur, które non stop powstrzymują nas przed robieniem tego, dzięki czemu czujemy się szczęśliwi. Marnowanie czasu na głupstwa zdecydowanie nie jest w ich stylu, bo jak piosenkarki same wyznały, wszystkie trzy totalnie podpisują się pod takim przesłaniem.Ostatnio coraz więcej gwiazd współpracuje z latynoskimi muzykami. I nie ma się czemu dziwić, bo większość piosenek samym rytmem sprawia, że na długo nie możemy pozbyć się ich z pamięci. Myślicie, że „R.I.P. bzdurom” ma szansę stać się kolejnym hitem?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X