fbpx


Na świecie żyje około 7 miliardów ludzi. Mimo tego, że każdy z nas jest inny, to czasem możemy trafić na osoby bardzo podobne do nas z wyglądu. Nie inaczej jest z gwiazdami, które mają nawet kilku “bliźniaków”. Niektórzy z sobowtórów wyglądają niemal identycznie!

Co ciekawe, wielu z nich jest bardzo popularnych na Instagramie. Jak przyznają niektórzy, czasem zdarzy się, że na ulicy zostaną pomyleni przez przechodniów i poproszeni o zdjęcie lub autograf! Chcielibyśmy zaprezentować Wam dziewięć osób, niezwykle podobnych do młodych gwiazd!

Sofia Solares – Selena Gomez

 


Jacky Vazquez – Ariana Grande

 


Mardee Shackleford – Miley Cyrus

 

Throwback to 3 years ago, Aug 14th💟 In Chicago! I had to do a performance at the @mileycyrus lookalike contest, so I danced & lip-synched to “Let’s Dance” off the Hannah Montana 2 haha. What’s your fave oldschool Miley song? Mine are East Northumberland High & Stay 🙃 One of the people with the tour gave me a part off the drum set (its by arm on the bed, 2nd pic). 😍Best souvenirrr & I also bought the tote bag that night💟🍓✌ ______________________________ #mileycyrus #mileylookalike #mileycyruslookalike #hannahmontana #riphannahmontana #letsdance #bangerz #bangerztour #mileybu #celeblookalike #youngernow #deadpetz #cyrus #smilers #lookalike #doppelganger #twinning #chicago #throwback #bodysuit #jsonmyfeet #partyintheusa #adoreyou #wecantstop #wreckingball #lovemoneyparty #firstplace #fweaky #milkymilkymilk

Post udostępniony przez 🍓☇ (@mardeeraquel)


Laura Cadman – Taylor Swift

 


April Gloria – Taylor Swift

 


Ty Jones – Ed Sheeran

 


Katia Boguczarskaja – Kendall Jenner

 

👩🏻‍🌾

Post udostępniony przez 🌺KATE BOGUCHARSKAIA💋 (@foxy1kate)


Olivia Herdt – Cara Delevigne

 

Feliz año nuevo❤/Happy new year🌻.

Post udostępniony przez Olivia Herdt. (@oliviaherdtfans)


Iza Ijzerman – Gigi Hadid

 

🦋

Post udostępniony przez Iza IJzerman (@izaijzerman)


Który z sobowtórów jest najbardziej podobny do “oryginału”? Czy może znacie innych sobowtórów? A być może to Wy jesteście podobni do kogoś znanego? 😉 Piszcie w komentarzach!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X