fbpx


Kanadyjski piosenkarz zasłynął w 2015 roku, gdy wydał debiutancką płytę „Handwritten”, na której znalazły się takie utwory jak: „Stitches”, „Air” czy „Something Big”. Aktualnie artysta zajmuje się promowaniem swojej trzeciej płyty „Shawn Mendes”, a w przyszłym roku w ramach trasy The Shawn Mendes Tour przyjedzie do Krakowa! W międzyczasie znalazł czas, by zaśpiewać podczas najnowszego pokazu mody „Victoria’s Secret 2018”. 

Foto: Matt Baron/REX/Shutterstock / www.justjared.com

Victoria’s Secret nagrało swój kultowy coroczny pokaz mody w czwartek (8 listopada) w Nowym Jorku. Oprócz modelek, na scenie pojawili się: Shawn Mendes, Halsey, Rita Ora, The Struts i Kelsea Ballerini wraz z Chainsmokers, którzy wykonali swoje największe hity. W ostatnich latach obok modelek wystąpili: Bruno Mars, Lady Gaga, Rihanna czy Maroon 5.  Cały pokaz zostanie pokazany szerszej publiczności dopiero drugiego grudnia w stacji ABC.

Podczas rozmowy na czerwonym momencie Shawn został zapytany przez dziennikarkę czym się najbardziej denerwuje. Piosenkarz odpowiedział: Nie tylko ja jestem na scenie. Nie chcę im tego zepsuć. Wiem, że to dla nich wiele znaczy. Sądzę, że jest to bardzo prestiżowy pokaz. Po prostu cieszę się, że zostałem tu zaproszony”.

Kanadyjczyk podczas pokazu zagrał swój najnowszy utwór, który nagrał razem z Zeddem – „Lost in Japan”. Przypomnijmy, że 25 maja odbyła się premiera jego najnowszego albumu „Shawn Mendes”. Na płycie znalazły się m.in.: „In My Blood”, „Nervous”, „Lost in Japan” oraz  „Youth” nagrane wspólnie z  Khalidem. Jego trasa koncertowa rozpocznie się 7 marca 2019 roku i potrwa do połowy października. 2 kwietnia 2019 Mendes zagra w ramach trasy koncert w Krakowie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X