fbpx


Pisaliśmy jakiś czas temu o wypoczynku i wakacjach Shawna Mendesa, który w miarę jasno potwierdził, że skończył prace nad nową płytą. Całe szczęście, bo ostatni krążek wydał dwa lata temu. Teraz jednak wyciekły kolejne informacje i fani nie mogą wytrzymać ze zniecierpliwienia!

Co prawda ostatni i najnowszy Jego singiel mogliśmy usłyszeć jeszcze w tamtym roku, to jednak nie oznaczało to nowej płyty. Wszystko dlatego, że utwór znalazł się w wersji Deluxe krążka Illuminate. Jednak mamy nowe wieści! Jak pisze zagraniczny portal Us Weekly, jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej pisząc 23 marca, ma się pojawić nowy singiel Shawna! Sam artysta niczego nie potwierdza, ale fani już szaleją z zachwytu!

Nie ma co się dziwić, ponieważ artysta praktycznie już rok po rozpoczęciu poważnej kariery wokalnej, zgarnął nagrodę dla Najlepszego Artysty na gali MTV Music Awards 2016, odbierając nagrodę Justinowi Bieberowi!

Teraz pozostaje nam tylko czekać na singiel i oczywiście całą płytę, która na pewno będzie kolejnym hitem!

Źródło: AFP/EAST NEWS
Shawn Mendes MTV EMA 2016

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X