fbpx


Coś specjalnego dla fanów koreańskiej muzyki! Jedna z legend k-popu, Seungri wydał właśnie swój najnowszy album nazwany The Great Seungri. Warto posłuchać, tym bardziej, że to ostatnie wydawnictwo artysty przed przerwą w jego karierze!

AllKPop

K-Pop stał się znany i lubiany na całym świecie nie bez powodu! Już dawno minęły czasy, gdy nowe wydawnictwa koreańskich gwiazd mogły interesować przede wszystkim fanów w Azji. Dziś muzycy z Seulu to prawdziwi celebryci międzynarodowej sławy! Nie inaczej jest z Seungrim, który właśnie wydał swój najnowszy album o skromnej nazwie The Great Seungri!

YouTube

Krążek, którego możemy posłuchać zaledwie od wczoraj jest promowany przez równie świeży singiel 1,2,3. Inspirowany musicalami i latami 50., jest świetnym przykładem na to, że Seungri to nie tylko niesamowity wokalista, ale i dobry tancerz! Oprócz 1,2,3 singlem z płyty ma stać się również Where R U From z gościnnym udziałem Mino.

Najmłodszy członek legendarnego Big Bang może być znany nie tylko tym, którzy fascynują się muzyką z dalekiej Korei, ale również każdemu, kto słyszał niedawno wydany kawałek Ignite Alana Walkera. To właśnie w nim możemy usłyszeć między innymi właśnie Seungriego! Jesteśmy też pewni, że to nie jest ostatnie słowo muzyka – chociaż niedługo przystępuje do odbycia obowiązkowej w Korei służby wojskowej i karierę będzie musiał odwiesić na kołek, liczymy na to, że po powrocie zaskoczy nas nową i równie dobrą muzyką! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X