fbpx


Selena Gomez w ostatnim czasie czuje się jak ryba w wodzie! Po ostatecznym rozstaniu z Justinem Bieberem i zaręczynach byłego chłopaka, Selena odżyła jeśli chodzi o przyjaciół i o muzykę! Najlepszym przykładem może być utwór Taki Taki, który słyszeliśmy już wcześniej, ale od wczoraj możemy zobaczyć klip!

Niezła ekipa stworzyła ten numer. Oczywiście głównym producentem jest DJ Snake, natomiast gościnnie w utworze i klipie pojawili się Cardi B, Ozuna i właśnie Selena Gomez. Od razu można zobaczyć komentarze, że to Selena skradła całe show i w klipie wygląda najlepiej! Młodo, uwodzicielsko – po prostu wyjątkowo! Zapewne Cardi B nie ma zbyt dobrych opinii po ostatnich ekscesach z Nicki Minaj, a Ozuna – mało znany szerszej publice. Dlatego to Sel przejęła cały utwór!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Here’s my new record in the making lol (while I was sick) 🙄

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Sporo osób twierdzi, że wraz z tym utworem i klipem Selena Gomez wraca do korzeni! Podobno głównie chodzi o wygląd, jednak i muzycznie ma się coś zmienić. Na Jej Instagramie możemy zobaczyć nagranie ze studia, gdzie „stara się śpiewać” ale słabo Jej to wychodzi, bo jest po prostu chora. Jednak nadal ma do siebie dystans i nie wstydzi się tego pokazać fanom! Szanujemy!

Co prawda w takim fragmencie na social mediach i po utworze Taki Taki ciężko coś wywnioskować, jednak fani już wszystko wiedzą! Ale kto inny ma wiedzieć lepiej i więcej, jak nie własnie najukochańsi fani Sel! My wiemy jedno – utwór DJ Snake’a ma już ponad 16 milionów wyświetleń i zajmuje bardzo wysokie miejsce w karcie Na Czasie na YouTubie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X