fbpx


Ostatnio świat obiegła informacja o zaręczynach Justina Biebera z Hailey Baldwin. Wszyscy byli ciekawi reakcji jednej osoby… Byłej dziewczyny piosenkarza – Seleny Gomez. Gdy Bieber potwierdził oświadczyny, niczego nieświadoma Selena korzystała z pięknej pogody i z przyjaciółmi opalała się na jachcie. Jednak w końcu postanowiła coś zmienić!

Kiedy dziewczyna chce coś zmienić w swoim życiu często stawia na zmianę fryzury! Nie inaczej było tym razem. Selena udała się do fryzjera, gdzie poddała się zabiegowi przedłużania włosów. Koniec z krótkim i grzecznym bobem, teraz Selena dodała nieco pazura swojej fryzurze!

Autor: PapCulture / SplashNews.com/EAST NEWS

Selena musi teraz uważać na każdy dodatek, gdyż nawet napis na koszulce może zostać odebrany jako jej reakcja na zaręczyny Justina. Na powyższym zdjęciu, Selena ma ubraną czarną koszulkę z bardzo ciekawym napisem… Only The Strong Survive, co oznacza, że tylko silni przetrwają. Trudno uwierzyć by Selena nie zdawała sobie sprawy, jaki ma napis na koszulce.

Nic w tym jednak dziwnego, że wokalistka wygląda na przejętą całą sytuacją. Jeszcze niedawno to właśnie na nią patrzono jak na przyszłą Panią Bieber, a tymczasem to Hailey Baldwin kanadyjski piosenkarz nazwał miłością swojego życia… Z czego fani nie są do końca zadowoleni. W naszej ostatniej ankiecie przeważyła odpowiedź, że to właśnie z Seleną widzielibyście Justina pod ołtarzem.

Chcąc nie chcąc, fani powinni się przyzwyczaić do tego, że Jelena to już przeszłość i że to właśnie z Hailey, Bieber zamierza spędzić swoje życia.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X