fbpx


Mnóstwo fanów nadal zastanawia się, dlaczego Selena i Justin czyli tak zwana Jelena, nie są razem i Justin zaręczył się z inną (Hailey Baldwin). Selenators od tego czasu wykazują duże zainteresowanie, wsparcie i martwią się o swoją idolkę. Jednak czy naprawdę Sel przeżywa rozstanie i zaręczyny swojego byłego?

randoms and film.

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Po tych zdjęciach mamy wrażenie, że Selena Gomez świetnie się bawi. W końcu odetchnęła i właśnie zaręczyny Justina tylko pomogły Jej odciąć się od przeszłości i jest po prostu szczęśliwa! Na wstawionej galerii zdjęć gwiazda jest uśmiechnięta, spędza czas z przyjaciółmi i ma go również trochę dla siebie.

Niestety nie wszyscy podchodzą do całej sytuacji tak pozytywnie. Niektórzy piszą o tym, że Selena jest w dołku, nie wie co robić i specjalnie wstawia „niby uśmiechnięte i szczęśliwe” zdjęcia, żeby Justin widział, że u Niej jest ok i może był zazdrosny. Inni piszą o tym, że ukrywa swoje podłamanie pod wesołymi zdjęciami, a w rzeczywistości sobie nie radzi.

To na szczęście tylko i wyłącznie spekulacje fanów oraz osób, które tylko szukają sensacji. My mamy nadzieję, że Selena jest szczęśliwa i znajdzie miłość swojego życia. Nie powinno Jej to sprawić żadnego problemu – jest w końcu piękną, zabawną i bardzo miłą dziewczyną! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X