fbpx


Dopiero co wczoraj pisaliśmy o tym, że Calvin Harris zaprosił Sama Smitha do współpracy i ich nowy wspólny utwór Promises pojawi się już w najbliższy piątek, to dotarła do nas również nie do końca dobra dla Smitha wiadomość. Został nagrany przez inną gwiazdę jak mówi, że nie lubi Michaela Jacksona, co spowodowało niesamowitą falę hejtu i wściekłość fanów legendy popu!

„Przypadkowe” nagranie na swoim profilu udostępnił nie kto inny jak Adam Lambert! Wspólnie z Samem Smithem bawili się na luksusowym jachcie, gdy Sam mógł się po prostu ugryźć w język! Nie wiadomo, czy zrobił to specjalnie, czy przypadkowo – fani legendy popu są pewni – Sam Smith nie ma za grosz szacunku do zmarłej legendy i nie powinien tak mówić!

Tego typu tweetów i wiadomości na wszystkich social mediach pojawiło się mnóstwo. Te są jeszcze całkiem kulturalne! Innych pokazać Wam nie możemy, jednak możecie być pewni – fani nie zostawili na Samie suchej nitki!

Tak, Sam Smith może oczywiście mieć swoją opinię. Ale nie możesz po prostu powiedzieć „Nie lubię Michaela Jacksona”, powinieneś powiedzieć „bardzo mi przykro, ale piosenki Michaela Jacksona nie są moimi ulubionymi.” To wszystko. Okaż szacunek do największej LEGENDY i na zawsze numeru jeden dla miliardów fanów.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X