fbpx


Na to wszyscy czekali! Zapowiadaliśmy trasę Artura Sikorskiego już dwa dni temu i zarazem start sprzedaży biletów… teraz możemy powiedzieć jasno – sprzedaż właśnie wystartowała! Kto pierwszy ten lepszy!

2 cześć trasy! Kupujcie szybko bo sie skończą❤

Post udostępniony przez Artur Sikorski (@artur_sikorski)

 Artur Sikorski w drugiej części swojej trasy koncertowej odwiedzi Bydgoszcz, Toruń, Gdynię, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Kraków i Szczecin! Czeka Was mnóstwo emocji, nowych aranżacji, utworów i niespodzianek, których na pewno się nie spodziewacie!

Bilety są dostępne w trzech opcjach. Bilet, który upoważnia do uczestnictwa w samym koncercie, kosztuje tylko 39zł! Oprócz tego standardowo dostępne są również bilety Meet&Greet za zaledwie 109zł, które pozwolą na spotkanie z artystą przed koncertem, przytulaski i zrobienie sobie z nim zdjęcia! Najlepszą opcją, która dopiero od niedawna została udostępniona fanom, jest opcja VIP! Za 229zł, możecie spędzić z Arturem mnóstwo czasu! Wspólny posiłek, bardzo kameralne, towarzyskie spotkanie, udział w próbach artysty i wiele innych! Oczywiście z tym biletem bierze się udział również w Meet&Greet oraz samym koncercie!

Pozostaje nam w takim razie zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu i zakupu biletów w Salonach Empik oraz na ebilet.pl, które są dostępne pod TYM LINKIEM!

Zapraszamy również do FANZONE Artura Sikorskiego na mymusicshop.pl, gdzie czekają na Was różne ubrania i gadżety związane z artystą!

Do jakiego miasta wybieracie się na Okrąd Tour?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X