fbpx


Romantyczny prezent dla Kylie Jenner od jej chłopaka!

Miliony życzeń spływają do Kylie Jenner! Młoda gwiazda showbiznesu weszła właśnie w pełnoletniość, kończąc 21 lat. Oczywiście impreza nie mogła się obyć bez prezentów. Trudno zaskoczyć miliarderkę wyjątkowym prezentem, ale chyba udało się to jej chłopakowi, Travisowi Scottowi!


Przed Travisem stało naprawdę trudne zadanie. Eks-chłopak Kylie, Tyga, rozpieszczał gwiazdę drogimi prezentami. To nic, że część z nich kupiona była tak naprawdę za kasę dziewczyny – liczy się przecież gest! Uważamy jednak, że aktualny facet solenizantki stanął na wysokości zadania i naprawdę zaskoczył swoją partnerkę!

Gdy tylko Kylie wynurzyła się ze swojego domu, jej oczom ukazał się naprawdę cudowny widok. Która z dziewczyn bowiem nie byłaby zachwycona na widok setek róż. Bukiety znajdowały się dosłownie wszędzie! A to wcale nie był koniec niespodzianek. Na ulicy czekał bowiem kolejny prezent – śnieżnobiały i diabelnie drogi Rolls-Royce. W tak pięknym aucie z poprzedniej epoki każda kobieta musi poczuć się jak królowa!

woke up to a little fairytale 💕 thank you baby @travisscott

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

a blessed birthday ✨ so grateful..

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)


Mimo tego, iż solenizantka dostała jeszcze wiele prezentów (między innymi wielki kufer od Louis Vuittona), ale prezenty od Travisa zrobiły na niej największe wrażenie. Raper okazał się prawdziwym romantykiem. Czy i Wy chciałybyście, żeby partnerzy tak Was zaskakiwali? Piszcie w komentarzach! 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X