fbpx


Kilka dobrych lat temu świat oszalał na punkcie wampirów ze znanej na całym świecie sagi Zmierzch. Oprócz wyjątkowych filmów, które obejrzały miliony ludzi, fani oszaleli również na punkcie odtwórców głównych ról. Mówimy tutaj o Kristen Stewart i Robercie Pattisonie, którzy po wielu latach rozłąki… znowu zostali przyłapani razem w restauracji!

Robert Pattinson & Kristen Stewart www.okmagazine.com

Fani zauważyli swoje ulubione gwiazdy, jak wchodzą do Silver Lake w Los Angeles. Jeden z fanów i zarazem świadek ich wizyty w restauracji, napisał na Twitterze: “Widziałem ich razem w restauracji! To jakby wróciły moje czasy liceum – Kristen i Robert znowu razem“.

Piękne to były czasy, gdy wszyscy szaleliśmy na ich punkcie. Musimy jednak wszystkich zmartwić. Spotkanie miało wymiar tylko i wyłącznie… przyjacielski! Kristen jest od dawna w związku z modelką Stellą Maxwell, a Robert jest zaręczony z piosenkarką FKA twigs.

Mimo wszystko fani znowu mogli powspominać i pomarzyć o tym wyjątkowym związku, który kiedyś był na językach całego świata. A Wy, oglądaliście Zmierzch i śledziliście losy bohaterów? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X