fbpx


W ostatnim czasie pisaliśmy o tej pięknej wokalistce. Rita Ora wyprzedała swoją trasę koncertową, nagrała utwór “Anywhere“, który pobijał i nadal pobija rekordy w utrzymywaniu pierwszego miejsca na listach przebojów na całym świecie, zdradziła swoje marzenia o byciu pełnoprawną aktorką, a teraz chwali się kolejnymi sukcesami!

Najpierw przyjrzyjmy się jednak nowej fryzurze i stylizacji Rity! Wszyscy oszaleli, ale chyba niezbyt pozytywnie. Przyzwyczajeni do Jej długich blond włosów, nagle zobaczyliśmy artystkę w zupełnie nowym wydaniu, która pod zdjęciem życzyła szczęśliwych Walentynek. Czy nie jest to jednak stare zdjęcie? Fani mają taką nadzieję, ponieważ ostatnie zdjęcia z koncertów czy innych sesji, pokazują ją nadal z długimi, blond włosami!

Oprócz szoku jeśli chodzi o wygląd, artystka chwali się kolejnym sukcesem: “Obudziłam się dziś rano, jakbym była numer 1 na całym świecie na iTunes i wracam do oficjalnego rankingu numer 1 w Wielkiej Brytanii, a Fifty Shades przekroczyło miliard dolarów na całym świecie!

Mimo tego jak Rita obecnie wygląda, podziwiamy i trzymamy za Nią kciuki! Co chwilę udowadnia, że jest wartościową artystką i oby tak pozostało! 🙂

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X