fbpx


Nadszedł czas na oddanie korony królów portalu Instagram przez Cristiano Ronaldo i Beyonce, na rzecz kogoś zupełnie innego! Kylie Jenner i zdjęcie jej córki Stormi Webster pobiły światowe rekordy wszystkich wielkich gwiazd! Pod jednym zdjęciem gwiazda i Jej dziecko zebrały ponad 15,1 miliona polubień!!! I to na obecną chwilę, ponieważ liczba rośnie w ogromnym tempie!

stormi webster ??

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Fani Kylie Jenner byli trzymani w wielkiej niewiedzy, ponieważ gwiazda nie zdradzała swoim fanom zupełnie żadnych informacji jeśli chodziło o Nią i Jej dziecko. Stąd, gdy zdjęcia zwykle pojawiały się regularnie, a nagle powstała taka przerwa, najnowsze zdjęcie wywołało taki szał! Tym bardziej, że oprócz pięknego zdjęcia, fani od razu dowiedzieli się jak córeczka będzie się nazywała!

Pierwsze zdjęcie Kylie Jenner i Stormi Webster, zebrało na Instagramie aż 15,1 milionów polubień (na daną chwilę). To prawdziwy rekord, jakiego do tej pory nie było! Spokojnie można powiedzieć, że to właśnie Kylie stała się królową i najlepszą reprezentantką portalu!

Wy też tak przeżywaliście tę ciszę i w końcu to zdjęcie Kylie z córką? 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X