fbpx


Ostatnimi czasy na kanale Artysty w serwisie YouTube pojawiły się aż dwie nowości – Dwa utwory, jeden po drugim. Dwa światy, dwa punkty widzenia. Całkowicie odmienne, a jednak w pewien sposób nadal spójne. Jak to możliwe?

Kawałki noszą tytuły IN MY BLOOD oraz LOST IN JAPAN. Brzmi smutno prawda? Już po samych tytułach wywnioskować można, że nie są to utwory przepełnione pozytywną energią, a raczej prawdziwe i do bólu szczere kompozycje… Ale czy na pewno?

In my blood trafnie podsumowała w poście na Fandoms jego autorka, Gabrysia Jonik:

“To emocjonalny hicior. Opiera się na tym,że chcesz się już poddać,masz tego dosyć,jednak nie robisz tego, bo to nie jest w mojej krwi.”

Shawn odważył się, po raz pierwszy w swojej karierze, opisać w utworze problemy ze stanami lękowymi. Odsłonienie siebie i swoich problemów to bardzo poważy temat i duży krok dla każdego Twórcy.

Jesteście ciekawi jaki jest drugi element tej układanki? O czym opowiada i jak brzmi kompletnie inny singiel od opisanego przeze mnie? Wszystko macie tutaj: http://fandoms.pl/328498/lost-in-japan-%26-in-my-blood-dwie-rozne-strony-shawna

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X