fbpx


Ostatnio Miley Cyrus dobrze bawiła się na swoim Instagramie, publikując serię zdjęć z dawnych występów i rozdań nagród. Na jednym zdjęciu widać nawet koszulkę z logo Jonas Brothers. To właśnie ta fota w szczególności przykuła uwagę fanów i Priyanki Chopry. O co chodzi? Koniecznie sprawdźcie!

Po opublikowaniu kilku zdjęć Cyrus wysłała DM do swojego byłego chłopaka Nicka Jonasa, który pokazał stare zdjęcie siebie w koszulce Jonas Brothers. Jonas odpowiedział na wiadomość, mówiąc: „Niesamowite. Te wspomnienia są [fire emoji]”.

Jednak, zamiast zachować te wiadomości w tajemnicy, Cyrus dodała interakcję na swoje konto jako kolejny post. Priyanka Chopra, bez ingerencji Nicka, zwróciła uwagę na interakcję i postanowiła zabrać głos w sprawie: „Lol. Hahaha… Mężulek ma rację. Te posty to [fire emoji].”

Fani wskazują, że Chopra celowo użyła słowa „mężulek”, aby potwierdzić swoją pozycję „żony”. Jonas nie skomentował tej wymiany, ale następnego dnia Chopra pojawiła się na Instagramie, by zaprezentować swojego nowego Maybacha – prezent od Nicka z okazji najnowszego singla Jonas Brothers „Sucker”, który zdobył pierwsze miejsce na liście Billboardu Hot 100.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X