fbpx


Piosenka My Bartka Kaszuby będzie dzisiaj premierowo opublikowana na jego kanale YouTube o godzinie 18.00, a nowy merch będzie dostępny kilka minut później. Niektórzy szczęściarze mieli możliwość usłyszenia już nowej piosenki na tegorocznym Young Stars Festiwal, gdzie Bartek śpiewał ją po raz pierwszy. Jednak niektórzy już mają niespodziankę i mogą usłyszeć utwór nawet teraz!

Mimo, że premiera przewidziana jest dopiero na godzinę 18.00 na dwóch portalach muzycznych (iTunes i Tidal) piosenka jest już dostępna! Czy to jakiś błąd? Czy tak miało być?To mało ważne! Ważne jest to, że fani Bartka są pod wielkim wrażeniem i czują niedosyt z powodu braku klipu więc oczekiwanie na teledysk będzie mimo wszystko przepełniony niesamowitymi emocjami!

My bardzo różni się od poprzednich piosenek Kaszuby. To piękna ballada płynąca prosto z serca, i wiemy, że ten utwór zamyka nadchodzący krążek artysty. Pierwszą piosenką są Oni. Jak myślicie czego jeszcze możemy się spodziewać na debiutanckiej płycie Bartka? Więcej ballad czy piosenek typu Kolory?

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Oprócz nowego utworu i teledysku Bartek ogłosił, że wraz z preorderem jego płyty pojawi się jego nowa kolekcja! Na chwilę obecną wiemy, że w nowym merchu artysty pojawi się bluza, koszulka oraz opaska tkaninowa. Rzeczy te pojawią się w pakietach z płytą! Piosenkarz napisał również, że to jeszcze nie wszystko!

Teraz pozostaje nam tylko czekać na premierę teledysku, merchu i na przedsprzedaż!

Autor: Dominika & Natalia
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X