fbpx


Nerwowe chwile dobiegają końca… a przynajmniej powinny 🙂 Mamy dla Was zadanie od Dominika Łupickiego, które ostatnio czego wymaga do zdenerwowania 😉 Polecamy przygotować się na sporą porcję informacji i pokaz osobowości Uczestników. Chcemy tym zadaniem trochę przybliżyć Was do nich i pozwolić lepiej ich poznać.

Zdecydowaliśmy się zmienić zadanie dla Uczestników, gdyż uznaliśmy, że wykracza ono ostatecznie poza to, czego można oczekiwać od kandydatów w konkursie muzycznym . Szukamy Gwiazdy i chcemy pomóc Uczestnikom się na nie wykreować (stąd zadania w formie przystanków), jednak początkowo planowany prank jest zwyczajnie zadaniem trudnym nawet dla już doświadczonych Youtuberów oraz formą video, którą nie wszyscy muszą potrafić wykonać. Z myślą więc o dobru Uczestników, a także odpowiednim przygotowaniem ich do ostatniego przystanku (już za tydzień!) , postanowiliśmy wprowadzić zmianę zadania – za powstałe zamieszanie uprzejmie przepraszamy!

Jakie to zadanie? Zobaczcie sami!

…a zatem…Q&A ! 🙂 Właśnie tak 🙂 To wielki test ukazujący osobowość Uczestników – zobaczycie jakim typem ludzi są i co mogą sobą zaoferować w projekcie!

Spodziewajcie się jeszcze dziś w grupach Przewodników: Misiaki Sysi, Ananasy Sylwii, Arturonators i Domisiaki specjalnie przygotowanych przez nich filmików, którymi zaproszą Was oni do zadawania pytań . Macie czas by wziąć udział w zadawaniu pytań najpóźniej do końca jutrzejszego dnia !

Uczestnicy mają czas przez weekend na przygotowanie video, a już w poniedziałek o 12:00 rozpoczyna się kolejne głosowanie i publikacja wszystkich ich materiałów 🙂

Wyniki, których oczekujecie poznacie ostatecznie w czwartek, 19 lipca – o 12:00 zamykamy głosowanie! Wcześniej (we wtorek) swoje 4 wybory podadzą Wam przewodnicy i – w środę – kolejne 3 – Dominik Łupicki – juror tego przystanku . Z głosowania przejdą jeszcze 3 osoby . Oznacza to, że na tym etapie 5 osób zakończy swój udział w konkursie. Po tym przystanku zostanie już tylko 10 , która przejdzie do ostatniego przystanku przed finałowym etapem!

Kto w niej się znajdzie? Za 6 dni poznamy odpowiedź! Uczestnikom życzymy powodzenia a Wam…dużo uśmiechu po tym, gdy zobaczycie ich video, bo z pewnością ukażą Wam one świetne osobowości kandydatów na przyszłe gwiazdy Young Stars. Będzie się działo ! 😀

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X