fbpx


Znamy ostatni wybór przewodników. Więcej osób już wybrać nie mogą. Wspólnym wyborem i decyzją wybrali dwóch finalistów, którzy powalczą o spełnienie swoich marzeń. Wczoraj poznaliście ich pierwszy wybór – Kaję Jabłońską , dziś prezentujemy drugą osobę, na którą postawili.

Nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności. Oto ona:

Olivia Klinke

Olivia od początku Was zainteresowała i nieustannie plasowała się w ścisłej czołówce każdego głosowania. Później jej kandydatura bardzo spodobała się Sylwii Lipce, która wspierała ją podczas całej „drogi do Young Stars”. Teraz Olivka przekonała już nie tylko Sylwię, ale też pozostałą trójkę przewodników. To ona wystąpi podczas Young Stars Festival 2018 i to ona powalczy też o kontrakt z MyMusic i dołączenie do Artystów Young Stars.

Pozostała już tylko jedna dzika karta. Walczą:
Zuzia Machnio (lubiana i wspierana przez fanów)
Agata Gładysz (aktualnie z ogromną przewagą ponad 9000 głosów nad Zuzią!)
Natalia Hikiert (która jednak w poprzednim głosowaniu zdobyła kilka tysięcy głosów)
Amelia Łeszyk (nieznana, największa niewiadoma konkursu)
Miłosz Muzioł (wspierany od jakiegoś czasu przez pewną grupę fanów Young Stars oraz Przewodnika)
Sandra Czuraj (wspierana przede wszystkim przez dużą grupę fanów Young Stars)
Iza Zabielska (która wydaje się największą rywalką Agaty, w poprzednim głosowaniu miała tylko 90 głosów mniej, a kilka tysięcy zdobyła dosłownie w ostatniej dobie – dlatego tutaj może się jeszcze wiele wydarzyć!)

Kto ją otrzyma dowiecie się jutro – będzie to jednocześnie drugi i ostatni wybór Bartka Kaszuby – jurora etapu Q&A . Zaraz później rozpocznie się ostateczna batalia…o finał. Do poniedziałku, 6 sierpnia do 12:00 możecie głosować tutaj: http://youngstars.pl/waytoyoungstars-nagrania-6/?gallery-order=points-down&order-category=18&contest-search= 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X