fbpx


Wspieraliście ją od samego początku, wielką szansę dawała jej przewodniczka – Sylwia Przybysz . Nie było wątpliwości, że zajdzie daleko. Dziś już wiemy, że zaszła na sam koniec „drogi do Young Stars”.

„Kropkę nad i” postawił Bartek Kaszuba, który jako juror ostatniego przystanku – Vlog , postanowił to właśnie ją wybrać. Pierwszym jego wyborem i jednocześnie pierwszą finalistką zostaje…

Weronika Januszkiewicz

 

Weronika ma tym samym szansę zostać nową gwiazdą Young Stars , usłyszycie ją już 26 sierpnia w Torwarze podczas Young Stars Festival 2018, gdzie w trakcie Finału będzie ostatecznie starać się o uznanie Wasze i wytwórni MyMusic.

Oprócz Weroniki taką możliwość uzyskają jeszcze 4 osoby – 1 wybrana przez Bartka, 2 przez przewodników i 1 z Waszych głosów. Głosujcie tutaj: http://youngstars.pl/waytoyoungstars-nagrania-6/?gallery-order=points-down&order-category=18&contest-search= …a już jutro w tych samych godzinach spodziewajcie się ogłoszenia pierwszej osoby, którą wybrali przewodnicy .

Gratulujemy !!! 😀

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X