fbpx


Zasady castingu #waytoyoungstars bez tajemnic? Tak! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy skrót zasad. Zastanawiasz się jak będą dokładnie wyglądać kolejne etapy? Zgaduj zgadula! Wszystko będziemy ujawniać po zamknięciu danego etapu.

ZASADY

Kto może wziąć udział w konkursie #waytoyoungstars?

Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkała w Polsce, która w momencie zgłoszenia ma co najmniej ukończone 11 lat ale nie więcej niż 18 lat.

Kto nie może wziąć udziału w konkursie #waytoyoungstars?

Uczestnikiem konkursu nie może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z poniższych warunków:

  • na stałe mieszka poza terytorium Polski
  • w momencie zgłoszenia jest pełnoletnia
  • w momencie zgłoszenia nie ma ukończonych 11 lat
  • ma w swoim dorobku wydanie płyty
  • ma podpisany kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie #waytoyoungstars?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zawrzeć w nim film przedstawiający wykonanie dowolnej wybranej przez siebie piosenki oraz zdjęcie.

Jakie warunki musi spełniać nagranie konkursowe?

Nagranie konkursowe musi zostać umieszczone na dowolnym kanale wyłącznie w serwisie Youtube.com i trwać co najmniej 2,5 minuty. Wykonywać można dowolną piosenkę z własnego lub cudzego repertuaru; wykonanie nie może być acapella. Nagranie poza dźwiękiem powinno przedstawiać sylwetkę osoby lub osób wykonujących utwór.

W jaki sposób wyłonimy zwycięzcę konkursu #waytoyoungstars?

Konkurs podzielony jest na 4 etapy. Do każdego kolejnego etapu przechodzić będzie coraz mniejsza liczba uczestników. O tym, kto zakwalifikuje się do kolejnego etapu decydować będą zarówno głosy internautów, jak i wybór naszych ekspertów i przewodników.

Zwycięzcą #waytoyoungstars zostanie osoba, która w finale konkursu uzyska największą liczbę głosów internautów.

Kiedy będą ogłaszane osoby „zauważone”?

O tym, kto przechodzi do kolejnego etapu konkursu będziemy informować na bieżąco na portalu w zakładce „Zauważeni”.  Nie ma określonych dni lub godzin publikacji tych informacji. Dodatkowo z każdym dalej zakwalifikowanym uczestnikiem skontaktujemy się osobiście (mailowo/telefonicznie).

Szczegółowe zasady poszczególnych etapów zawarte są w regulaminie .

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X