fbpx


Po prawie rocznej przerwie Olga prezentuje drugi singiel zatytułowany “FOREVER”. Do tej pory ukazał się utwór “Niebo Bliżej Nas”, który Olga zawsze prezentuje na koncertach Sylwii Przybysz, w których jej towarzyszy. Utwór nie trafił do Olgi przypadkowo. Producent znany z wielkich eurowizyjnych hitów sam zgłosił się do Olgi i poprosił, aby odtworzyła swoim głosem jego słowa i muzykę. Efekt wyszedł zaskakująco dobrze mimo, że Olga nie dostała możliwości zaprezentowania się na eurowizyjnej scenie bardzo cieszy się, że może go pokazać swoim fanom.

“Forever jest spełnieniem moich marzeń, ponieważ zawsze chciałam mieć utwór w takim stylu. Wiem, że nie zdziałałabym nic, gdyby nie moi bliscy którym jestem ogromnie wdzięczna za motywację.Szczególnie podziękowania należą się przede wszystkim  Karolowi Cencelewiczowi, bez którego nie podjęłabym się tej piosenki oraz Radosławowi Ołdyńskiemu, który włożył mnóstwo swojego czasu i serca w to, aby wszystko przebiegło pomyślnie zarówno w studiu jak i na planie teledysku.”

Utwór został nakręcony nad polskim morzem, bo jak sama Olga mówi “tam czuje się najlepiej i morze potrafi oddać obrazem moje uczucia zaklęte w tej piosence”

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X