fbpx


Kto może lepiej przygotować się na koncert jak nie fani, którzy na koncerty Young Stars jeżdżą już od kilku lat! Tym razem to Dominika przygotowała dla Was mega poradnik, na najbliższe trasy koncertowe! Ciekawi, co warto mieć ze sobą lub co trzeba zrobić wcześniej? To są Wasze pierwsze trasy koncertowe? W takim razie ten poradnik jest dla Was! 🙂

INNE koncerty, Czas Na Show, Young Stars On Tour, Sikorski On Tour i tak dalej, i tak dalej. Koncertów przed wami co nie miara, więc trzeba się na nie jak najlepiej przygotować. Przedstawię dzisiaj kilka porad, które pomogą wam w przygotowaniu się na koncert.

♡Jest coraz zimniej, więc dla waszego zdrowia lepiej będzie, jeśli przyjedziecie pod klub nie więcej niż 30 min przed wyznaczoną godziną.

♡Kilka dni wcześniej przygotujcie sobie listę rzeczy niezbędnych do zabrania ze sobą. Zabierzcie tylko te najpotrzebniejsze, bo w innym wypadku będzie wam ciężko bawić się na koncercie i pilnować rzeczy, które wzięliście.

Oto kilka przykładowych rzeczy:
powerbank – żeby nie zabrakło baterii w telefonie,
płyta lub zdjęcie + marker do autografów,
zgoda od rodziców / opiekunów!,
pieniądze na merch, jedzenie czy napoje,

♡Ubierzcie się wygodnie, a w chłodne dni przede wszystkim ciepło! Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze.

♡Wakacje się skończyły, co równoznaczne jest z chodzeniem do szkoły. Jeśli koncert odbywa się w niedziele nie zwlekajcie z nauką, bo kiedy wrócicie do domu nie będzie już na to czasu. Odróbcie zadanie w sobotę, żeby podczas koncertu nie zaprzątać sobie tym głowy.

♡Najważniejsze jest oczywiście pozytywne nastawienie, bo bez niego ani rusz!

♡Nie stresujcie się przed M&G! Wiem, że to może być ciężkie, ale kiedy podejdziecie do sprawy na spokojnie powiecie wszystko co mieliście w planie i na zdjęciu wyjdziecie perfekcyjnie – bez strachu wypisanym na twarzy. Może nawet zostanie troszkę czasu na luźną pogawędkę. Artyści również się stresują, ale tylko przez momencik, później czerpią już tylko przyjemność ze spotkania z wami. Wy też tak zróbcie!

Weronika Juszczak już za kilka dni zaczyna swoją pierwszą trasę koncertową INNE Koncerty, promującą jej debiutancką płytę INNA

Sylwia Przybysz na początku października wraca do koncertowania razem z Jasiem i siostrą Olgą. Startują na drugą część koncertów Czas Na Show promującą płytę Czas.

Sylwia Lipka zbliża się już ku końcowi swojej trasy Na Fali. Jest to druga trasa koncertowa promująca drugą płytę Fala/Wave.

SIKORSKI zacznie koncertować na początku 2019 roku w trasie Sikorski On Tour, gdzie będzie promował swoją płytę SOON. Solowa płyta i solowa trasa.

Dominika Sozańska zagra jeden koncert pod koniec października w Poznaniu, gdzie zaśpiewa piosenki ze swojej debiutanckiej płyty Horyzont

Bartek Kaszuba mimo, że dopiero co ogłosił premierę płyty to fani już czekają na ogłoszenie trasy. Niektórzy już nawet zbierają pieniądze! W wywiadzie z YSF Bartek przyznał, że planuję trasę koncertową, więc nic tylko się cieszyć!

Young Stars On Tour, jedyne co jest wiadome na ten moment to miasta, cena biletu normalnego (89 zł) oraz to, że możemy spodziewać się zarówno zagranicznych jak i naszych polskich gwiazd.

Bars & Melody co prawda chłopaki nie zapowiedzieli jeszcze koncertów w Polsce, ale na początku 2019 roku odbędzie się trasa po Niemczech promująca album, który jeszcze nie jest dostępny, może ktoś z was się wybiera?

Mam nadzieję, że kilka rad się Wam przyda ale jednak najważniejsza sprawa to po prostu… DOBRA ZABAWA! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X