fbpx


Z pewnością wielu fanów Riverdale chciałoby poczuć się jak Betty, Veronica, Archie czy Jughead i spróbować pysznego koktajlu czy amerykańskiego burgera serwowanego w serialowym Pop’s. Autorka artykułu, Natt przygotowała kilka barów, które przypominają Pop’s, a w dodatku znajdują się w Polsce!

Najpopularniejszą restauracją tego typu w naszym kraju jest “Jeffs”.  Znajduje się ona aż w trzech miastach: Warszawie, Katowicach i Krakowie! W ich ofercie znajdziemy steki, hamburgery, herbaty, kawy, a także coś dla dzieci. Bar ten cieszy się dużym powodzeniem, więc przed wybraniem się do niego warto dokonać rezerwacji, ponieważ nie zawsze znajdziemy tam wolny stolik.

W Warszawie możemy udać się także do “Pink Flamingo”. W menu tej restauracji możemy znaleźć właściwie wszystko zaczynając od hamburgerów i hot dogów, a kończąc na koktajlach i przeróżnych deserach. Na dodatek lokal ten cieszy się dobrymi opiniami oraz nie ma problemów ze znalezieniem miejsca!
Jeśli chcielibyście  bliżej poznać miejsca podobne do serialowego Pop’s w naszym kraju to koniecznie zajrzyjcie do artykułu Natt  fandoms.pl/pops-w-polsce

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X