fbpx


Bartek Kaszuba to piętnastoletni wokalista, który już od 2 lat należy do ekipy Young Stars. Gdy był dzieckiem, jego pasją była gra w teatrze, zadebiutował w spektaklu Tarzan, o czym często wspomina na swoich social mediach. Prywatnie, jego ciocią jest znana piosenkarka Sylwia Lipka, która właśnie w swoich filmikach na YouTube, pokazywała nam talent tego młodego artysty.

W śpiewaniu oraz grze na gitarze czuje się jak ryba w wodzie. To z pewnością jego pasja. Ostatnio można go było usłyszeć podczas trasy koncertowej Na Fali, na której grał support przed swoją ciocią Sylwią Lipką. Jego występy cieszą się sporym zainteresowaniem. Słychać, że Bartek śpiewa całym sercem. Jego inspiracją jest Ed Sheeran i Justin Bieber, co wielokrotnie mogliśmy usłyszeć podczas koncertów oraz na jego koncie na YouTube.

We wrześniu 2016 roku Bartek podpisał swój pierwszy kontrakt muzyczny, a miesiąc później mogliśmy zobaczyć jego debiutancki singiel „Bo Nie Ma Cie Tu”, który w miesiąc od premiery zebrał 300 tys. Odsłon w serwisie YouTube. Droga do Young Stars jest otwarta dla wszystkich młodych talentów, którzy, tak jak Bartek, nie boją się pokazać światu, co potrafią. Obecnie trwa kolejny etap Way to Young Stars, w którym 40 młodych wokalistów spotkało się ze swoimi idolami i z ich wsparciem dają z siebie wszystko. Powodzenia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X