fbpx


Związek Ariany Grande i Pete’a Davidsona jest burzliwy, ale nie można powiedzieć, że nie ma między nimi uczucia. Para bardzo się kocha i często daje sobie różne dowody miłości. Jednym z nich jest nowy tatuaż Pete’a. Chłopak zrobił sobie taką samą dziarkę, jaką nosi od kilku lat Ariana!

Getty Images

Owym tatuażem jest napis mille tendresse, co można przetłumaczyć jako “tysiąc czułości”. Takie stwierdzenie padło w legendarnym filmie Śniadanie u Tiffany’ego z ust kultowej już aktorki Audrey Hepburn. Ariana musi chyba bardzo lubić ten film, skoro taki tatuaż zdobi jej kark już od czterech lat!

Teraz na taki sam malunek – w dodatku w tym samym miejscu – zdecydował się Pete. To kolejna dziarka na ciele chłopaka, który niewątpliwie jest wielbicielem tatuaży. Niedawno bowiem zaprezentował jeszcze jeden i on także jst bardzo powiązany z Arianą. Wytatuował sobie… małą świnkę, którą niedawno adoptował wraz ze swoją dziewczyną!

To bardzo ciekawy, ale jednocześnie romantyczny gest. Tatuaże ściśle powiązane z Arianą zostaną pewnie na ciele chłopaka na całe życie! Czy podoba Wam się taki sposób okazania miłości? Piszcie w komentarzach!

ariana grande mille tendresse tattoo

Instagram

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X