fbpx


W nocy z niedzieli na poniedziałek dowiedzieliśmy się o wszystkich zwycięzcach tegorocznych Oscarów. Nas jednak najbardziej interesował film, w którym występował nie kto inny jak Harry Styles! Nie zawiedliśmy się i jesteśmy z Niego dumni!

Mimo iż Harry nie pojawił się na gali wręczenia Oscarów i nie wygrał bezpośrednio żadnej statuetki, to film w którym zagrał zdobył dwa Oscary – i to jest dla nas najważniejsze! “Dunkierka” zdobyła dwie statuetki – za Najlepszy montaż dźwiękuNajlepszy dźwięk. Jest to mimo wszystko niesamowity sukces Harrego, który jak wszyscy wiemy, był jednym z członków zespołu One Direction i od jakiegoś czasu z wielkimi sukcesami prowadzi solową karierę. Taka pierwsza wielka rola pokazała, że wokalista ma bardzo duży talent aktorski i może powinien zacząć myśleć nie tylko o śpiewaniu, ale i o kolejnych filmowych rolach!

My na pewno będziemy go wspierać i liczymy na to, że ponownie zobaczymy go na wielkim ekranie! Może i Jemu uda się zdobyć Oscara w najbliższej przyszłości? 😉 Trzymamy kciuki!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X