fbpx


Urodzona w Ciechanowie, na co dzień mieszkająca w Warszawie, studentka pedagogiki, uczestniczka VII edycji Voice of Poland. Swoja miłość do muzyki wykazywała już od najmłodszych lat. Jej talent został odkryty w 4 klasie szkoły podstawowej przez nauczycielkę od muzyki.

Wokalistka brała udział w licznych konkursach, podczas których odnosiła sukcesy. Jednym z największych osiągnieć artystki jest zdobycie pierwszego miejsca podczas Międynarodowego Festiwalu w Chorwacji „Island of Talend“

Jej pierwszy Cover „I Was Here“ Beyonce spotkał się z ogromnym zainteresowanie i bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy. Wybór nie był przypadkowy, ponieważ Beyonce jest dla Olgi ogromnym autorytetem, a jej perfekcjonizm najlepszym wzorem do naśladowania.

17 Marca 2017 roku na kanale YouTube artystki pojawił się jej debiutancki singiel „Niebo Bliżej Nas“, który wróży Oldze naprawdę świetlaną przyszłość.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X