fbpx


Niedawno informowaliśmy o tym jak powstał drugi singiel Olgi Przybysz, dziś wiemy już, że trwają prace nad teledyskiem do nowego utworu – “Forever”.  W miniony weekend na social mediach Olgi nie zabrakło zdjęć z planu, oraz ciekawostek dotyczących realizacji jej nowej produkcji. Dostrzec można było, że klip nagrany został w nadmorskiej scenerii, na zdjęciach widać było jak artystka kroczy po plaży, w pięknych strojach. Obraz do utworu został nagrany w czarno-białych barwach.

Pierwszy singiel Olgi, zatytułowany “Niebo Bliżej Nas” osiągnął już ponad 300 000 odsłon. Liczymy, że kolejny utwór powtórzy ten sukces! Premiera teledysku do nowego utworu Olgi Przybysz – Forever, już w piątek o 18:00, na kanale YouTube artystki.

Mamy jako pierwsi “teaser” teledysku! Zobacz zapowiedź klipu “Forever”

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X