fbpx


5 Seconds Of Summer kochają miliony fanów na całym świecie! Pamiętamy czasy, gdy to fandom 5SOS i One Direction zawsze się wspierały i w sumie nadal tak jest. Szkoda tylko, że 1D już nie gra razem, ale na szczęście 5 Seconds Of Summer to nadrabiają i wydają kolejny klip!

Utwór i klip nosi tytuł Valentine i jest utrzymany w zupełnie innym, trochę mrocznym i dziwnym klimacie. Wszystko jednak z dobrym gustem i żeby nie było jasności – właśnie tak miało być! Materiał powstał dokładnie tak, jak zamierzał perkusista Ashton Irwin, gdy wyreżyserował klip razem z fotografem Andym DeLuca.

„Współpraca od zawsze była jedną z najważniejszych rzeczy w 5 Seconds of Summer, od pierwszego dnia, a współkierowanie wideo z Andym było niesamowitym i bardzo płynnym doświadczeniem” – powiedział Irwin o wydanym klipie.

5SOS jest obecnie w trakcie ich trasy North American Meet You There wspierającej ich najnowszy album Youngblood.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X