fbpx


W to, że Ocean – nowy singiel Martina Garrixa powstały we współpracy z Khalidem to majstersztyk, nikt nie wątpi! Ale czy oryginał może zostać przebity przez remix? Martin dał nam właśnie aż siedem okazji, aby to sprawdzić!

Hindustan Times

Co jest gratką dla fanów Martina Garrixa? Oczywiście, że nowy singiel! Ale czy jest coś, co może temu dorównać? Jeśli chodzi o miłośników elektroniki, to z pewnością każdy remix ich ulubionego kawałka. Co jednak powiedzieć, kiedy w nasze ręce trafia tych remixów aż… siedem!? Nam szczęki opadły do samej ziemi, ale z pewnością zdążymy je pozbierać, zanim sprawdzimy każdy remix kawałka Ocean, których od dziś możemy słuchać na Spotify!

Dla tych, którzy nie znają jeszcze oryginału – to dzieło spod ręki 22-letniego twórcy takich pamiętnych hitów jak Animals i In The Name of Love zgromadziło już ponad 65 milionów wyświetleń na YouTube i nie wydaje się, aby ta liczba miała przestać rosnąć! Warto dodać, że Ocean jest dostępny na portalu dopiero od niewiele ponad miesiąca! Jest to więc wciąż bardzo świeży kawałek i z pewnością warto się z nim zapoznać!

A czy Wam podoba się Ocean i jego nowe odsłony? Jeśli tak, to który remix jest Waszym ulubionym? 🔥

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X