fbpx


Wczoraj o 18 na kanale Bartka Kaszuby pojawiła się mała wielka niespodzianka, o której wspominaliśmy na naszym instagramowym story. Singiel „Całkiem inny” z debiutanckiej płyty „MY” doczekał się nowego, specjalnego klipu tekstowego! We współpracy z The Foxxes Music oraz Merghani Video Agency udało się stworzyć coś niesamowitego.

Szczery, emocjonalny i prawdziwy tekst w połączeniu z przyciągającym wzrok video to idealny prezent – dla wszystkich, choć zwłaszcza dla fanek, bo opublikowany 8 marca. Najpiękniejsze w muzyce jest to, że w każdym słowie możemy odnaleźć coś, co przypomina nam siebie – coś, co łączy nas z artystą i sprawia, że tę muzykę czujemy. „Loversi” doskonale wiedzą, że utwory, którymi dzieli się z fanami Bartek Kaszuba, są meeega, mega autentyczne i płyną prosto z jego serca… do Waszych serc.

Czujecie to? My całkowicie! A jeżeli jesteście tak samo podekscytowani, koniecznie sprawdźcie też w jakich miastach Bartek pojawi się w ramach trasy koncertowej „MY ON TOUR”. Dokładnie jak singla „Całkiem inny”, nie może Was na niej zabraknąć!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X