fbpx


Ekipa Young Stars Dance przemierza kraj w poszukiwaniu zdolnych uczniów, którzy mają dryg do tańca. Jeśli chcesz spróbować swoich sił i pokazać, jak się ruszasz, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Wystartowały zapisy do nowych grup! Na mapie YSD pojawią się także nowe miasta! 

Zapisy na sezon 2018/2019 uważamy za otwarte! Oczywiście nie mogło zabraknąć nowości! W tym sezonie Young Stars Dance otworzył zapisy do nowych miast oraz dodał kolejne grupy do dwóch obecnych.

Zapisać na zajęcia można się na stronie Youngstarsdance.pl w specjalnym formularzu, który znajdziecie w zakładce dołącz do nas O tym, czy zostaniecie przyjęci do grupy zadecyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej i zapisujcie się do miast, które są najbliżej was:

Łódź
Poznań
Szczecin
Warszawa
Białystok
Kraków
Lublin
Wrocław

Żeby uzyskać szczegóły zapisów do konkretnych miast, wystarczy kliknąć w powyższe, interesujące Cię miasto. Do zobaczenia! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X