fbpx


Już wkrótce, będziemy mogli zagrać w nową grę, którą wyprodukowały firmy: Bandai Namco Entertainment (seria Tekken) oraz DONTNOD Entertainment (Life Is Strange). O grze Twin Mirror, napisał na Fandoms Patryk Łochowski. Jeśli jesteście zainteresowani tematem nowej, gry nie przestawajcie czytać!

W Twin Mirror, będziemy mogli wcielić się w rolę Samuela. Mężczyzna lubi szaleć. Teraz jednak trochę się zapędził, bo na następny dzień budzi się i nie pamięta nic co stało się dzień wcześniej. Dodatkowo znajduje w mieszkaniu swoją zakrwawioną koszulę. Ktoś mu czegoś dosypał? Czy teraz mężczyzna będzie musiał się bronić przed fałszywymi oskarżeniami? A może jednak kogoś zabił?

Jedną z ciekawszych funkcji, jest to, że możemy się udać w głąb umysły Samuela. Gra podobnie jak Life Is Strange, będzie podzielona na epizody, które będą się ukazywać w odstępach czasowych. W pierwszy z nich, o nazwie Lost Arrival, będzimy mogli zagrać już w 2019 roku!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Twin Mirror, to odsyłam was do artykułu Patryka, gdzie znajdziecie m.in zwiastun gry: http://fandoms.pl/333398/twin-mirror-nowosc-od-tworcow-life-is-strange

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X