fbpx


Solowa kariera Normani zaczyna nabierać coraz większe tempo. Była członkini Fifth Harmony osiągnęła ostatnio trzecie miejsce na brytyjskiej liście przebojów z „Dancing With a Stranger”, czyli duetem z Samem Smithem, i właśnie opuściła czołową dziesiątkę dzięki „Love Lies”, współpracy z Khalidem z 2018 roku. Niedawno mogliście także zobaczyć ją w Tonight Show.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tonight | 11:35pm EST 🌑

Post udostępniony przez Normani (@normani)

W środę wieczorem Normani pojawiła się w programie Tonight Show. Jej głównym celem był występ i zaprezentowanie na żywo kawałka „Waves”, czyli swoją ostatnią kolaborację nagraną z 6LACK.

Normani wyglądała poważnie, ale i pewnie przy mikrofonie. Otoczona była przez obsadę tancerzy, którzy zrobili niezłe show! Niebieskie oświetlenie sceny stworzyło podwodny klimat, a 6LACK pojawił się gościnnie na scenie około 2 minut.

Piosenka „Waves” swoją premierę miała ponad miesiąc temu, a teledysk zadebiutował 12 lutego w serwisie Youtube.com. Do tej pory zdobyła ponad 5 milionów wyświetleń. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X