fbpx


Chyba jeszcze nikt nie ochłonął po dzisiejszym dniu. Na pewno nie ochłonęli fani artystów Young Stars, na koncertach których dzisiaj byli. Jedna trasa dobiegła końca, jedna się zaczęła… a trasa Sylwii Lipki trwa w najlepsze!

zdechlaczek po koncercie ? dziękuję Zielona Góra!

Post udostępniony przez ? Sylwia Lipka (@sylwialipka_music)

Jak sami możemy zauważyć na Instagramie Sylwii Lipki, bardzo zmęczona ale i szczęśliwa! Nie ma co się dziwić, po raz kolejny publiczność i Jej fani nie zwiedli! Sala wypełniona aż po brzegi, sama artystka mówiła na scenie, że to jeden z najlepszych jej koncertów na tej trasie, pod względem publiki. Tłum fanów przygotował dla Sylwii nawet własną interpretacje jednego z jej utworów i odśpiewał to w przerwie między piosenkami! Takie sytuacje przyprawiają o ciarki i mega wspomnienia! Tak samo było i tutaj w Zielonej Górze!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Kolejne i zarazem ostatnie koncerty Sylwii Lipki w ramach trasy „Na Fali” już za tydzień, 21 i 22 kwietnia w Koszalinie i Łodzi.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X