fbpx


Jedna kocha jazdę konną, inną pasjonują języki obce, a kolejny dostał powołanie do reprezentacji Polski w piłkę nożną! Kiedy myślisz, że tworzenie muzyki to jedyna pasja tych artystów, los pokazuje, że potrafi jeszcze zaskoczyć! Kim byłyby gwiazdy Young Stars gdyby nie muzyka? 

Siostra Leo – Matilda Tilly Devries jest zapaloną fanką jeździectwa – Uwielbiam konie. Spędzam z nimi bardzo dużo czasu . Kocham je, podobnie jak mojego pieska – mówi wokalistka. Wiedzieliście o tej pasji?

Zgadlibyście, że Remigiusz Remo Łupicki grał kiedyś w piłkę nożną na tyle dobrze, że dostał powołanie do reprezentacji kraju do lat 16?! Jak mówi artysta, gdyby nie kontuzja, to oglądalibyśmy go prawdopodobnie na murawie niż na koncertach.

Dominika Sozańska, która 2 lata temu wygrała nasz projekt Future Young Stars, oprócz śpiewania, kocha również… grę w ping-ponga! Tę niecodzienną pasję zawdzięcza swojemu dziadkowi, który zaraził ją pasją do tenisa stołowego.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jaką pasję mają m.in. takie gwiazdy jak Johnny Orlando czy Sylwia Lipka, zakupcie najnowszy numer Young Stars News, gdzie na stronie 12 znajdziecie dział, w którym młodzi artyści opowiedzieli o swoich zainteresowaniach.

Magazyn Young Stars News możesz zamówić na mymusicshop.pl lub zakupić stacjonarnie we wszystkich salonach Empik oraz punktach Poczty Polskiej oraz w wybranych punktach: Relay, Inmedio, Akapit, 1minute, Virgin, Discover, Hubiz, World of Beauty& Art, Aelia, Duty Free.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X