fbpx


Niall Horan ostatnio ma problemy z kondycją fizyczną ale i psychiczną. Można by pomyśleć, że dzieje się coś złego, jednak powody złego samopoczucia nie są aż tak tragiczne, jakby mogło się wydawać. Zresztą sam artysta zdradził fanom na Twitterze, o co dokładnie chodzi.

 

No to wszystko jasne. „Nadal zasypiam na kanapie, budzę się, idę na górę i nie mogę zasnąć, gdy już się tam znajdę.” – wyznał Niall. Jak można było się dowiedzieć na Jego social mediach, nie jest to jednorazowa przypadłość. Problem z bezsennością towarzyszy mu już od dłuższego czasu i przez to nie czuje się najlepiej. Przyznał jednak, że on sam zna powód braku snu. Artysta ucina sobie drzemki w ciągu dnia i przez to wieczorem nie może zasnąć.

Flicker World Tour 2018 . 6 weeks away .

Post udostępniony przez Niall Horan (@niallhoran)


Czy on tak na serio? Wielu z nas marzy o tym, żeby mieć chociażby chwilę czasu na drzemkę w ciągu dnia i wieczorem nie ma problemu z zaśnięciem. Jednak jak widać u Nialla tak to nie działa i możemy mu tylko współczuć! Całe szczęście artysta może liczyć na swoich fanów, którzy od razu zasypali go mnóstwem wiadomości, w których czytamy jak bardzo trzymają za Niego kciuki i liczą, że ich idol szybko pozbiera się z bezsenności. Fanom bardzo na tym zależy, ponieważ za niecały miesiąc Niall startuje w trasę koncertową Flicker World Tour, w której odwiedzi dużą ilość miast w różnych krajach! Przypominamy, że razem z Nim w trasę ruszy Julia Michales, znana z utworu „Issues„.

No cóż. My z zaśnięciem problemu nie mamy… gorzej jest z wstawaniem rano 😉 A u Was jak to jest? 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X