fbpx


Słyszeliście już pierwszy singiel Halsey od hitu “Without Me”? Od początku maja artystka przygotowywała Nas na coś nowego – zniknęły wszystkie tweety Halsey, a na jej Instagramie pojawiły się praktycznie same czarne zdjęcia, oraz te zapowiadające jej występy na Webster Hall.Po tym jak Halsey odcięła się od przeszłości, usuwając wszystkie wcześniejsze posty na social mediach, w zeszły czwartek pojawił się “Nightmare”, o którym głośno było także pod linkiem wstawionym przez piosenkarkę do profilu na Instagramie. Wiele fanów spodziewało się, ze Halsey powróci w “mrocznej” odsłonie. Mieli rację?Chociaż “Nightmare” utrzymuje się obecnie na 32 miejscu youtubowskiej karty “Na czasie”, raczej nie wróży się, że przebije “Without Me”. A może jednak? Z pewnością jest dla niej bardzo ważny, bo z przesłaniem. Jakim? 24-latka przeszła w życiu przez wiele trudności, a w samym utworze dosłownie wścieka się na otaczający ją świat i masę wiadomości (uderzających między innymi w jej własną wartość), którymi każdego dnia zostaje bombardowana. Tekst na pewno nie jest delikatny… ale daje do myślenia.

Na swoim Twitterze Halsey napisała: “Wyobraź sobie, że każdego wieczoru wchodzisz na scenę i widzisz młode kobiety we łzach od mascary, z błyskawicami w oczach, unoszące pięści, krzyczące tak, że widać żyły na ich szyjach. I nie zainspirować się tym. Ta piosenka jest o tobie, dla ciebie”. Oznacza to, że “Koszmar” skierowany jest głównie do kobiet, które czują to samo co jego twórczyni. Zgadzacie się?


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X