fbpx


Kiedy Dragon Ball pierwszy raz pojawił się w polskiej telewizji, to wielu z Was jeszcze nie było na świecie! Jednak nie zmienia to faktu, że komiksy, bajki, seriale, filmy pełnometrażowe czy jakiekolwiek rzeczy związane z Dragon Ball’em przetrwały do dziś i nadal cieszą się ogromną popularnością! Teraz polska telewizja zaskakuje, ponieważ wykupiła najnowszy sezon serialu, który pojawi się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku!

„Dragon Ball Super” będzie transmitowany w dwóch wersjach językowych do wyboru, z polskim dubbingiem oraz z oryginalnym dźwiękiem i polskimi napisami. Ten wyjątkowy animowany serial ma być emitowany w należących do grupy Polsat kanałach TV4, TV6 i nowo powstającym Polsat Games. Kanał Polsat Games rozpocznie nadawanie 1 października. Nie podano jeszcze daty premiery „Dragon Ball Super„.

Seria anime „Dragon Ball” powstała na podstawie mangi o tym samym tytule i składa się z czterech serii: „Dragon Ball” (1986-1989), „Dragon Ball Z” (1989-1996), „Dragon Ball GT” (1996-1997) oraz „Dragon Ball Super” (2015-2018). Powstało także 19 filmów pełnometrażowych i trzy specjalne odcinki telewizyjne. Serial był w Polsce emitowany m.in. na kanałach RTL7 (później TVN7) i AXN Spin.

Ktoś z Was oglądał lub ogląda do tej pory Dragon Ball’a? 🙂 Dla przykładu pokazujemy intro drugiej serii serialu, która pojawiała się w Polsce i każdy fan ją bardzo dobrze pamięta 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X