fbpx


Wielkimi krokami zbliża się premiera zupełnie nowego merch’u Sylwii Lipki z kolekcji „Fala/Wave 2„. Artystka nie kryje podekscytowania, w sieci pojawiły się wpisy świadczące o tym, że już niedługo fani ujrzą zupełnie odmienione projekty ubrań, sygnowane logo najnowszego albumu.


Na Grupie FB Sylwii Lipki – Ananasy Sylwii, zawrzało! Krótki post o treści „Ale kozacka kolekcja nadchodzi” został polubiony przez ponad 2 000 użytkowników! Pod wpisem ukazała się również niezliczona ilość komentarzy „ananasów”, spragnionych nowych fanowskich ubrań.


Napięcie rośnie z dnia na dzień. Artystka nadal nie zdradziła dnia, w którym nowe ubrania pojawią się w internetowym sklepie MyMusicShop


Chcecie jako pierwsi dowiedzieć się o starcie sprzedaży nowego merch-u Sylwii?

Śledźcie posty na Instagramie https://www.instagram.com/sylwialipka_merch/
Na profilu znajdziecie zdjęcia fanek mających na sobie ubrania zarówno z poprzedniej kolekcji „Lipka 96”, jak i aktualnej „Fala/Wave”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X