fbpx


Tego nie spodziewał się chyba nikt! Od dłuższego czasu wszyscy spekulują o różnych gwiazdach, które pojawią się na ślubie pary królewskiej Meghan Markle i księcia Harrego. Najpewniejszym stał się Ed Sheeran, do którego książę podobno pofatygował się osobiście. Teraz jednak dowiadujemy się o kolejnych gwiazdach, które nie dość, że pojawią się na ślubie, to jeszcze na nim wystąpią! O kim mowa?

Spice Girls

Mel B w programie “The Real” potwierdziła, że Spice Girls (jedne z największych i najlepszych girlsbandów wszechczasów) będą na ślubie pary królewskiej. Nie tylko będą, ale i wystąpią na żywo! Prowadzące programu zadały artystce kilka niewygodnych pytań i mamy wrażenie, że Mel po prostu najnormalniej w świecie się wygadała!

Można to stwierdzić po Jej reakcjach i wypowiedziach typu “Dlaczego ja jestem z Wami taka szczera?” lub “Stracę przez to pracę.” Prowadzące program chyba same nie spodziewały się takiego zwrotu akcji i takich newsów, gdyż teraz o tej informacji mówi cały świat – nawet my 😉 Zresztą zobaczcie sami to nagranie.

Robi się coraz ciekawiej, tym bardziej że oprócz gwiazd i artystów, książę Harry zaprosił na swój ślub swoje byłe dziewczyny! Pytanie tylko co na to Meghan 😉 Znacie w ogóle Spice Girls i ich wielkie hity? 🙂 Jeśli nie, to żałujcie i szybko nadrabiajcie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X