fbpx


Różne rzeczy zdarzają się na świecie. Te dziwne i mniej dziwne, zaskakujące i oczywiste. Tego jednak chyba nikt się nie spodziewał. Co Wy na to, gdybyście do końca swojego życia mogli jeść w „Maku” za darmo? Niewiarygodne prawda? Jedna to prawda! Tylko jedna i aż jedna osoba będzie miała na to szansę!

McDonald’s na swoim oficjalnym koncie na Twitterze dodał filmik oraz informację, w którym to pisze wprost – jedna osoba wygra darmowe jedzenie w ich restauracji do końca życia! Będąc jednak dokładnym, mowa o posiłkach, które nie przekroczą kwoty 7$,a zwycięzca będzie miał takie jedzenie za darmo dwa razy w tygodniu przez 50 lat. Mimo to – niezła akcja prawda?

Fani McDonald’s już zacierają ręce i czekają na tę akcję. Jak można wygrać? Należy złożyć zamówienie (i za nie zapłacić) w oficjalnej aplikacji restauracji. I to tyle. Proste i łatwe, a jeden szczęśliwiec zgarnie specjalną złotą McKartę.

My zastanawiamy się tylko nad dwoma rzeczami – czy Polska również bierze w tym udział, bo śmiemy wątpić oraz… czy to na pewno dobra nagroda? 😉 W końcu nie od dziś wiadomo, że przesadzanie z jedzeniem w fast-foodach nie jest najlepsze dla naszego zdrowia. Wiele razy również udowadniano, że po specjalnej diecie, w której ochotnik jadł przez miesiąc tylko i wyłącznie jedzenie z McDonalds’a, powodowało wiele skutków ubocznych – bardzo szybkie tycie, osłabienie, znużenie oraz utratę kondycji.

No cóż – każdy i tak decyzje podejmie sam, a opinię o całej akcji może lepiej zostawimy Wam 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X