fbpx


Międzynarodowy sukces po raz kolejny należy do Polaka! Tym razem mówimy o młodym utalentowanym chłopaku, który jest mistrzem gitary i fani Young Stars mogą go bardzo dobrze znać! Dlaczego? Marcin Patrzałek, bo o Nim mowa, już ponad dwa lata temu został przez nas zauważony i wystąpił podczas… Young Stars Festival 2016 w Warszawie! 

Jak sami widzicie, Marcin Patrzałek już jako 16-latek porywał serca najmłodszych i tych trochę starszych. Jako wirtuoz gitary przełamuje wszystkie bariery i wcale się nie dziwimy, że wygrał piątą edycję włoskiego talent show Tu Si Que Vales! Już od trzech tygodni w internecie króluje Jego własna aranżacja V Symfonii Beethovena, która zdobyła popularność na całym świecie! Zresztą sprawdźcie sami!

Jeśli po chociażby tym jednym wideo jesteście przekonani do talentu Marcina, to mamy dla Was mega informację! Tylko na MyMusicShop.pl możecie zakupić płytę Marcina Patrzałka – HushZ AUTOGRAFEM! Liczba płyt ograniczona, jednak jeśli nie uda Wam się załapać na płytę z autografem, to na pewno zdążycie na krążek bez podpisu. Wszystko na MyMusicShop.pl – KLIKNIJ!

Gratulujemy Marcinowi i życzymy kolejnych, tak dużych sukcesów!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X