fbpx


Maj, maj i po maju! Z pewnością tegoroczny maj można śmiało nazwać miesiącem dziewiętnastoletniej wokalistki z Sieradza, wiecie już o kim mowa? Weronika Juszczak z pewnością nie zapomni tego miesiąca! –wyjazdy, 19-ste urodziny, matury, oraz oczywiście… wydanie debiutanckiej płyty! Jednak nie na tym koniec! Wokalistka sporo przeżyła w ciągu tych 31 dni, idzie jej pozazdrościć.. Kinga Plackowska idealnie podsumowała cały ten miesiąc w jej artykule na fandoms.pl! To właśnie dzięki niej mamy okazję nieco bliżej przyjrzeć się najważniejszemu miesiącowi dla Weroniki!

Jak wiemy rok szkolny 2017/2018 był dla Weroniki ciężki gdyż oprócz natłoku obowiązków związanym z płytą, koncertami czy obozami kończyła ona szkołę co za tym idzie przystępowała do matur. Sama Wero wydaje się być zadowolona z wyników mimo tego, że egzaminy były trudniejsze niż w poprzednich latach. Maturę ustną z języka polskiego zdała nawet dzięki własnej piosence.

Wiecie jaka piosenka pomogła artystce? 😀 Odpowiedź znajdziecie w jej najnowszym vlogu! Nie wiemy jakim cudem Weronika pogodziła to wszystko ze sobą, ale najważniejsze, że dała radę! Ktoś z was pisał maturę w tym roku? Zgłoście się! 

11 maja czyli w urodziny artystki premierę miała jej debiutancka płyta zatytułowana “INNA“. Tytuł ten sama piosenkarka wyjaśnia w ten sposób: “INNA-wielu ludzi właśnie tak mnie postrzega. Mam 19 lat i spełniam swoje marzenia, realizując się przy tym zawodowo, przez co w oczach rówieśników jestem właśnie INNA.(..)“. Płyta zawiera 12 utworów, w tym 4 które mogliśmy usłyszeć odpowiednio wcześniej (tj. Możesz Zatrzymać Nas, Wiem, Od Nowa oraz Zero).

Wydanie debiutanckiej płyty? Nawet bez pozostałych wydarzeń w maju Weronika miałaby co wspominać przez miesiące, albo nawet i lata. Artystka idealnie wybrała dzień premiery płyty, który skomponował się z 19-stymi urodzinami Wero. Miała co świętować tego dnia! A wy, zakupiliście płytę Weroniki? 🙂

Jak na jeden miesiąc, dla przeciętnego człowieka można powiedzieć że Weronikę spotkało nie mało wyjazdów. W ciągu 31 dni Weronika odwiedziła siedzibę MyMusic w Poznaniu gdzie podpisywała kolejne partie płyt, zamówionych wcześniej w preorderze, Grecję gdzie artystka odpoczęła po maturach oraz wyładowała emocje związane z premierą płyty oraz Lublin, gdzie Weronika wraz z resztą ekipy Young Stars szykowali kolejną niespodziankę dla fanów, prawdopodobnie w postaci kolejnej piosenki na miarę hitu “Spełniaj Marzenia“.

Wero w pełni zasłużyła na odpoczynek po tylu miesiącach ciężkiej pracy, przecież musiała jakoś odreagować emocje. Podczas wyjazdu zwiedziła całą Grecką wyspę! Coś niesamowitego! Oczywiście podczas podróży towarzyszył jej Radosławprzyjaciel Weroniki. Oczywiście po odpoczynku czekała na nią praca nad nowym singlem całej ekipy YOUNG STARSjesteście ciekawi efektów? 🙂

Więcej informacji znajdziecie na http://fandoms.pl/330127/maj-weroniki-juszczak-czyli-co-sie-dzialo-u-wero!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


$wallid - none4
CLOSE GALLERY
X