fbpx


Ostatnio pisaliśmy o siostrze Mackenzie, która dostała na urodziny samochód! Od kogo? Nie byle kogo, bo sama Sia sprawiła nowiutkie cztery kółka Maddie! Jednak Mackenzie również nie próżnuje i pokazuje to w nowym klipie na YouTubie!

Dwa dni wystarczają, żeby zrobić milion wyświetleń. Niemożliwe? Nie dla Mackenzie Ziegler i Jej nowego klipu do utworu Nothing On Us. Utwór bardzo melodyjny i wpadający w ucho, do tego prosty ale przyjemny klip z układami tanecznymi i tancerzami pokazują, że można łatwo i przyjemnie zrobić fajny hit! Tak zrobiła Mackenzie i widać to po chociażby łapkach w górę, których ma aż 82 tysiące!

A co sądzicie o tym utworze?

Fani twierdzą, że Johnny nagrał to właśnie z myślą o Mackenzie! Czy to prawda? Nie wiemy, jednak wiemy coś innego – Johnny również pokazał swoją moc na YouTubie, gdzie pod tym klipem ma również prawie milion wyświetleń i prawie 60 tysięcy łapek w górę!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X