fbpx


Lord Kruszwil i Kamerzysta to jedni z najbardziej znanych YouTuberów w naszym kraju. Sukces rozpoczął się już od pierwszego filmiku, w którym to Lord Kruszwil pokazywał, jak wykonywać najprostsze rzeczy, w prestiżowy sposób. Teraz każdy młody człowiek gdy słyszy słowo PRESTIŻOWE, kojarzy tylko i wyłącznie Lorda Kruszwila. Teraz gdy dołączył do Niego Kamerzysta, stali się najszybciej rozwijającym się kanałem na polskim YouTubie!

Lord Kruszwil w bardzo szybkim tempie uzbierał aż 2,2 miliona subskrypcji! Jest to niewątpliwy rekord na polskim YouTubie. Oglądają go ludzie bardzo młodzi i ludzie starsi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko przez to, że materiały są dobrze przygotowane i wielu przypadkach reżyserowane. To dodatkowo sprawia, że żarty są przemyślane i scenariusze filmów dobrze wykonane. Jednak chłopaki zaczynają posuwać się do coraz mocniejszych filmików. Tym razem za pieniądze… golili ludzi na łyso!

Tutaj pojawia się pytanie – czy to nadal reżyserowane, czy już zwykłe przekupywanie fanów, żeby zrobić coś śmiesznego. My tego nie wiemy i nie chcemy osądzać, jednak mamy wrażenie, że idzie to trochę za daleko. Dlaczego? Dlatego, że za chwilę chłopaki mogą proponować pieniądze za coś, co może nie do końca być bezpieczne lub zgodne z prawem. Mamy nadzieje, że do tego oczywiście nie dojdzie, jednak przestrzegamy, że nie wszystko jest na sprzedaż i żeby nie dać się przekupić, by zrobić coś głupiego. Pamiętajcie, że później możecie tego żałować i będziecie pośmiewiskiem w internecie, który bywa okrutny.

My póki co wierzymy, że to wszystko ustawione i ludzie zgodzili się na tego typu akcje, gdyż nie każdy mógł być zadowolony z tego typu żartu. Głosujcie w ankiecie, co Wy o tym sądzicie!

Co sądzicie o tego typu filmach i akcjach Lorda Kruszwila i Kamerzysty?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X