fbpx


Dziewczyny z Little Mix naprawdę pokazały się z bardzo fajnej strony nie trzymając fanów w wiecznej niepewności i bardzo szybko zdradzają kolejne szczegóły dotyczące nowego albumu LM5, który swoją premierę będzie miał 16 listopada!

Pierwsza informacja dosłownie sprzed kilkunastu minut! Informacja dotyczy trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii! Jeśli ktoś z Was mieszka na Wyspach i chciałby pobawić się z Little Mix – polecamy! Wiemy jednak, że wielu fanów z Polski lubi latać na koncerty do na przykład Londynu i dla Was też mamy dobrą wiadomość! Londyn również znajduje się na trasie artystek!

Kolejną zdradzoną informacją jest cała tracklista, która znajdzie się na płycie!

Foto: instagram.com/littlemix

Jak szybo możemy zauważyć singiel z Nicki Minaj, który od kilku dni jest już dostępny , znajduje się na drugiej pozycji, ale Nicki nie jest jedynym gościem na płycie! Pojawi się jeszcze Sharaja J, Kamille czy o wiele bardziej znani CHEAT CODES!

Wchodząc na oficjalne konto na Instagramie Little Mix można jeszcze zauważyć jedną rzecz! Zdjęcia, które pięknie składały się w całość, teraz niestety nie są dobrze ułożone! Co to może oznaczać? Kolejne zdradzone informacje! 😀 My myślimy o tym, że Little Mix zdradzą w kolejnych dwóch grafikach, kolejne części swojej trasy, ale już nie w Wielkiej Brytanii. Może reszta Europy? 😀 Może Polska?! Trzymajcie kciuki, żebyśmy byli dobrymi prorokami!!! 🙂 <3

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X