fbpx


Lauren Jauregui pojawiła się na scenie podczas gali  TrevorLive  2018 w Los Angeles. Jest to doroczne wydarzenie, które wspiera misję organizacji non-profit polegającej na zmniejszaniu ilości samobójstw w społeczności młodzieży LGBTQ. Zobaczcie jak poradziła sobie na scenie! 

Członkini zespołu Fifth Harmony wykonała obnażoną wersję swojej solowej piosenki „Expectations”. Podczas występu Lauren była ubrana w czarną sukienkę i czapkę z daszkiem. Kolejną artystką, która pojawiła się na scenie była Deborah Cox, która zagrała „Nobody’s Supposed to Be Here” oraz „I Wanna Dance With Somebody” Whitney Houston.

Przed galą Jaurequi powiedziała: „Jestem zaszczycona, że dołączam do innych aktywistów LGBTQ, gdy świętujemy pracę The Trevor Project w ciągu ostatnich 20 lat. Każda młoda osoba ma prawo żyć życiem pełnym miłości i współczucia bez dyskryminacji. TrevorLive będzie wieczorem patrzenia w kierunku jaśniejszej przyszłości i dalszego używania naszego głosu, aby coś zmienić.” Gospodarzami tegorocznej gali byli wyoutowani sportowcy: Gus Kenworthy (wicemistrz olimpijski w narciarstwie dowolnym) oraz Adam Rippon (brązowy medalista olimpijski w łyżwiarstwie figurowym).

Źródło: ny.trevorlive.org/

Projekt Trevor jest organizacją non-profit działającą na rzecz zapewnienia młodym ludziom LGBTQ zasobów i miejsc, których potrzebują w czasach kryzysu, przy czym ostatecznym celem jest zmniejszenie ogólnych wskaźników samobójstw wśród młodzieży. Kilka usług oferowanych na oficjalnej stronie internetowej to The Trevor Hotline (telefon, na który można zadzwonić w razie problemów), internetowe warsztaty edukacyjne, blogi informacyjne i wiele więcej.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X