fbpx


Nie od dzisiaj wiadomo, że cała rodzina Kardashian i Jenner to uparte osoby, nie dające sobie wejść na głowę i zawsze stawiają na swoim. Nie słuchają nikogo i niczego. Dzięki temu, wszyscy fani mają je za odważne, stanowcze i samodzielne kobiety. Kylie jednak wyłamała się z „rodzinnej ekipy”, które robią operacje plastyczne, żeby być jeszcze piękniejszymi.

🎆

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

W ostatnich latach znakiem rozpoznawczym Kylie Jenner były dość opuchnięte usta, które powiększała od wielu lat. Tą modą zaraziły ją siostry. Teraz gdy porównujemy zdjęcia Kylie to ciężko jest nam uwierzyć, że to ta sama osoba! Na szczęście Jenner stawia teraz na bardziej naturalny wygląd – jednak dlaczego?

Znajoma Kylie zdradziła skąd ta gwałtowna zmiana i okazuje się, że ma to związek z przyjściem na świat jej córki Stormi!

Bycie mamą zmieniło ją na wiele sposobów m.in. nabranie pewności siebie. Kylie jest pod wrażeniem ze urodziła takiego słodziaka!

Oprócz tego, to podobno wielka miłość do Travisa odegrała dużą rolę w jej stanowczej zmianie. On uwielbia ją jako naturalną kobietę i ciągle powtarzał jej, że była już piękna zanim zrobiła usta! Zachęca ją do bycia naturalną i jak się okazuje ma na nią bardzo dobry wpływ, bo Kylie zaczyna się zmieniać!

Trzymamy zatem za Nią kciuki! 🙂

🖤

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Autor: Roxanne
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X